Mylintiems ir mylimiems
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mylintiems ir mylimiems

Forumiukas apie meilę
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kaip suprantate?

Go down 
+8
_+JuRaTcIuKeE+_
Bitė.
Mėnulė
Auryt.
DroWnie
RuTi
Monstriuke
Boružėlė.
12 posters
AutoriusPranešimas
Boružėlė.
Apsigyvenęs.
Apsigyvenęs.
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 373
Registration date : 2008-02-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyŠt. 02 02, 2008 9:20 am

Meilė-kas jūsų manymų,tai?Kaip suprantate meile?
Atgal į viršų Go down
Monstriuke
Naujokas
Naujokas
Monstriuke


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2008-02-02

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 02 03, 2008 1:16 pm

netikiu meile, atrodytu keista bet netikiu.
Atgal į viršų Go down
RuTi
Moderatorė.
Moderatorė.
RuTi


Pranešimų skaičius : 165
Registration date : 2008-02-03

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 02 04, 2008 4:31 am

O aš tikiu... Ir jos laukiu... Kaip suprantate? 84126
Atgal į viršų Go down
DroWnie
Naujokas
Naujokas
DroWnie


Pranešimų skaičius : 17
Registration date : 2008-02-03

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 02 04, 2008 9:12 am

Aš tikiu, kad ji yra ;]
Atgal į viršų Go down
Boružėlė.
Apsigyvenęs.
Apsigyvenęs.
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 373
Registration date : 2008-02-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 02 04, 2008 9:19 am

Na,o kaip ją suprantate?
Atgal į viršų Go down
Auryt.
Naujokas
Naujokas
Auryt.


Pranešimų skaičius : 38
Age : 28
Registration date : 2008-02-04

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 02 04, 2008 1:31 pm

Aš manau, kad meilė tai toks jausmas, kurio žodžiais apsakyt neįmanoma. Manau jog tai jausmas, kai atrodo jog negali išbūt nei vienos minutės be to žmogaus. Na ištikro tai nežinau, nes pati to ar nesu patyrus. Bet ja tikiu ir labai jos laukiu... ;]]
Atgal į viršų Go down
Mėnulė
Naujokas
Naujokas
Mėnulė


Pranešimų skaičius : 10
Age : 30
Miestas : Žalias miestas
Registration date : 2008-02-05

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyAntr. 02 05, 2008 10:51 am

Nežinau, kas ji , nes ga tikrosios niekad nepatyriau. Visada būdavo tik susižavėjimas
Atgal į viršų Go down
Bitė.
Naujokas
Naujokas
Bitė.


Pranešimų skaičius : 21
Registration date : 2008-02-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 02 10, 2008 1:32 am

Kaip matau čia visoms skirtingai ;D

Na, o aš tai suprantu kaip Aurytė sakė,kad be to žmogaus negalima ištvert nei vienos minutės.Iš tikrųjų taip ir yra.Manau viskas tuom ir pasakyta Kaip suprantate? 74520
Atgal į viršų Go down
https://lowe.forumlt.com
Boružėlė.
Apsigyvenęs.
Apsigyvenęs.
Boružėlė.


Pranešimų skaičius : 373
Registration date : 2008-02-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 02 10, 2008 2:28 am

Man irgi kažkas panašaus kaip jums ;D
Atgal į viršų Go down
_+JuRaTcIuKeE+_
Naujokas
Naujokas
_+JuRaTcIuKeE+_


Pranešimų skaičius : 10
Age : 29
Miestas : Anglija
Registration date : 2008-02-10

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 02 10, 2008 12:13 pm

na as manau kad meile yra.. tik ne tarp kokiu 10meciu vaiku.. Very Happy nes manau tai yra tik susizavejimas zhmogumi..

na o savo tikros meiles labai laukiu.. Kaip suprantate? 74520
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 03 02, 2008 1:11 pm

as suprantu meile labai gerai
Atgal į viršų Go down
Bitė.
Naujokas
Naujokas
Bitė.


Pranešimų skaičius : 21
Registration date : 2008-02-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 03 03, 2008 11:37 am

Suprantu.

Ir dabar mano nuomonė visiškai pasikeitė,

Tas jausmas toks, lyg drugeliais skraidžiotų pilve.

Noris būti kartu, visą amžinybę.

Niekada nenusibos susirašinėti su juo,

Žiūrėti jam į akis.


Kaip suprantate? 74520
Atgal į viršų Go down
https://lowe.forumlt.com
Gretencia
Moderatorė.
Moderatorė.
Gretencia


Pranešimų skaičius : 112
Registration date : 2008-03-05

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyTr. 03 05, 2008 5:27 am

Meile-kai pilve jauti virpuliukus Kaip suprantate? 425990
Kai kiekviena diena apie ji galvoji....Jam jauti neapsakomus jausmus. Kaip suprantate? 512729 Kaip suprantate? 694290
Meile-grazi,ir as ja vis dar tikiu Kaip suprantate? 84126
Atgal į viršų Go down
DiGaruu
Naujokas
Naujokas
DiGaruu


Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Alytus
Registration date : 2009-04-01

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyAntr. 04 14, 2009 10:07 am

Iš ties meilė yra gražių jausmų, kurie suteikia žmogui laimę, rišulys. Tai žmogus ir vadina meilei. Labai dažnai meilei painiojama tap jaunų žmonių su susižavėjimu, bet nuo to viskas ir prasideda, arba pamilsti žmogų arba žavesys dingsta. Mano asmeninė tokia nuomonė. Dar girdėjau, kad meilė trunka tik tris metus, tai jei per tiek laiko nesusituokiama tai viskas baigiasi liūdnai, čia nežinau ar tiesa, bet pagyvensim ir pamatysim, nors tuoktis ir dar noras yra, tik gaila dar studijos nebaigtos. Neutral
Atgal į viršų Go down
Padriukas
Naujokas
Naujokas
Padriukas


Pranešimų skaičius : 37
Age : 30
Miestas : Lietuva
Registration date : 2010-04-08

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyKv. 04 08, 2010 3:17 am

Jei neturėčiau aš akių, mylėčiau
Vidinį Tavo grožį vien klausa
Apkurtęs Tavo išore grožėčiaus,
Kur sukelia man audrą jausmuose
O jeigu nei girdėčiau nei matyčiau
Lytėdamas Tau meilę išsakyčiau
Jei net lytėjimo palaimos nepatirčiau,
Nebegalėdamas regėt, girdėt, lytėt
Aš ne mažiau Tave mylėt imčiau,
Nes mano meilei liktų dar uoslė
Juk kvapas, kuriuo dvelkia Tavo lūpos,
Pagimdo meilę, vos tik jį pajutus

V.Šekspyras


Aš taip suprantu meilę Kaip suprantate? 594837
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt
Padriukas
Naujokas
Naujokas
Padriukas


Pranešimų skaičius : 37
Age : 30
Miestas : Lietuva
Registration date : 2010-04-08

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyKv. 04 08, 2010 3:20 am

DiGaruu rašo:
Dar girdėjau, kad meilė trunka tik tris metus, tai jei per tiek laiko nesusituokiama tai viskas baigiasi liūdnai, čia nežinau ar tiesa, bet pagyvensim ir pamatysim, nors tuoktis ir dar noras yra, tik gaila dar studijos nebaigtos. Neutral


Pažystų porą kuri draugauja 6 metus, na ir nieko, tebe draugauja Smile Be to mano teta su dėde tik po 8 metų draugystės susituokė Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt
linioskyte
Naujokas
Naujokas
linioskyte


Pranešimų skaičius : 8
Registration date : 2011-07-25

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptyPir. 07 25, 2011 7:20 am

As galima sakyt zinau kas tai yra:] Tai toks keistas jausmas apie kuri nieko negali pasakyti. Tu tiesiog tarsi priklausai nuo savo kitos puses jaigu jam blogai tau blogai, jam gerai tau gerai, jo nebus tu lyg mirsi. Ir kai rasai sms ar skambini tu tiesiog negali pasakyti kaip ji myli tiesiog neimanoma parinkti zodziu tam jausmui pasakyti. Jis tau niekada netrukdo kad ir ka darai. Tu kantriai lauki atsakymo netrukdai jam ikiriai. Tiesiog nori greiciau buti saliai lekti pas ji apsikabinti ir tvirtai laikyti nepalesti niekada. Atrodo kad galetum taip isstoveti savaite ar menesi bet tik kad likt su juo.
Atgal į viršų Go down
Padriukas
Naujokas
Naujokas
Padriukas


Pranešimų skaičius : 37
Age : 30
Miestas : Lietuva
Registration date : 2010-04-08

Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? EmptySk. 07 31, 2011 10:46 am

linioskyte rašo:
As galima sakyt zinau kas tai yra:] Tai toks keistas jausmas apie kuri nieko negali pasakyti. Tu tiesiog tarsi priklausai nuo savo kitos puses jaigu jam blogai tau blogai, jam gerai tau gerai, jo nebus tu lyg mirsi. Ir kai rasai sms ar skambini tu tiesiog negali pasakyti kaip ji myli tiesiog neimanoma parinkti zodziu tam jausmui pasakyti. Jis tau niekada netrukdo kad ir ka darai. Tu kantriai lauki atsakymo netrukdai jam ikiriai. Tiesiog nori greiciau buti saliai lekti pas ji apsikabinti ir tvirtai laikyti nepalesti niekada. Atrodo kad galetum taip isstoveti savaite ar menesi bet tik kad likt su juo.

Kas tau cia pasaka? Very Happy Su savo vaikinu draugauju 1 metai ir virs 3 menesiu... ohoho kiek mate, man meile ne vien tas dalykas ka tu parasei, kaip sakoma namu be dumu nebuna, na mes dar ne kartu gyvenam, bet dumu buna
Atgal į viršų Go down
http://www.google.lt
Sponsored content





Kaip suprantate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantate?   Kaip suprantate? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip suprantate?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kaip suprantate draugyste?
» kaip patraukti vaikinu demesi

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mylintiems ir mylimiems :: Pašnekesiai. :: Meilė.-
Pereiti į: